LTT 313 Tripod Turnike

Arkadaşıma gönder

LTT 313 Tripod Turnike

LTT 313 Tripod Turnike

LTT-313 TRİPOD TURNİKE  (TEK AYAKLI – DÜZ ÜST KAPAK)  

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

Yeni

LTT-313 TRİPOD TURNİKE  (TEK AYAKLI – DÜZ ÜST KAPAK)  

Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır. (Hep öyle kalır) Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir. Turnikelerin geçişten sonra merkezlenmesi mekanizmanın özelliği dolayısıyla mekanik olarak yay ve hidrolik darbe sönümleyici vasıtasıyla mekanik ve yumuşak bir şekilde gerçekleşir.

Yangın ve deprem gibi çok hızlı kaçış istenildiğinde opsiyonel olarak firmanın; Yangın veya deprem alarm sisteminden aldığı bir kontakla turnikenin ön kolu düşer veya yana kayar. Böylelikle serbest kaçış sağlanır. Aynı şekilde protokol geçişlerde bir düğmeye basılarak ön kol düşürülüp özel ziyaretçilerin serbest geçişi sağlanır.

No customer comments for the moment.

Yükle

LTT-313 Teknik Çizim

Tansa LTT-313 Turnike Teknik Çizim

Yükle (17.22k)

LTT-313 Ürün Broşürü

Tansa LTT-313 Turnike Ürün Broşürü

Yükle (197.81k)