DAHUA TECHNOLOGY TÜRKİYE

Dahua Technology Dünya’da Güvenlik sektöründe önde gelen firmalar arasında IHS 2015 raporuna göre ikinci en büyük pazar payına sahip A&S security Dergisi sıralamasında 5. sırada yer almaktadır, Dahua Tüm Dünyada çok güçlü ağlara sahiptir, sunmuş olduğu hizmetler ve çözümler doğrultusunda büyük başarılar elde etmiştir,

Dahua Teknoloji, yerel ve uluslararası satış, pazarlama ve servis ağı oluşturmuştur. Çin’de bulunan ofislerinin yanı sıra; Asya, Amerika, Avrupa, Avustralya, Afrika ve diğer kıtalarda en iyi hizmet ve ürünler ile pazarda yer bulmaktadır. 3 büyük Hidroelektrik Santrali, 6 Ülke Zirvesi, Olimpiyat Tesisleri, Shanghai World Expo, İtalya’da UNESCO alanı ve Londra Metro hattı gibi çok sayıda büyük projelere imza atmıştır.

Dahua Teknoloji, 20 buluş patentleri dahil olmak üzere 442 patentte sahiptir. Çin’de, bir ‘’Güvenlik Şehri’’ projesinde önerilen marka ve en etkili güvenlik şirketlerinden biridir. Uluslararası alanda, 9 yıldır ‘’Top 10 Security Brand in China’’ ödülüne sahiptir ve 8 yıldır A&S Dergisi tarafından ‘’Security 50’’ derecelendirmesi içinde 6. sırada yer alır. Ayrıca ‘’2014 IMS Dünya Raporu’’na göre 2. büyük market payında yer almaktadır.

Dahua Güçlü ekipi sayesinda 27 si yenilikçi Patentli 556 Ürünü , 3600 ARGE odaklı 7000 çalışanı, 969 uzman ARGE personeli ve Satış gelirinin %10’un üzerinde ARGE kaynağı bulunmalıdır. Dahua 4000 m2 yüz ölçümüne sahip , Geniş yelpazeli test yöntemleri ve Son teknoloji Test Merkezlerine sahiptir.

Türkiye pazarında Dahua işbirliği içerisindedir. Bizlerde Dahua’nın Türkiye Distribütörü olmanın gururunu yaşıyoruz,

Güvenlik Kamera Teknolojisi

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kameraları

Access Kontrol Sistemleri

Otel Kapı Kilit Çözümleri

Akıllı Ev Teknolojileri

Diafon - İntercom Sistemleri