HAKKIMIZDA

            Geçmişten bugüne gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışan birçok firma ürünlerini satmak ve daha çok kitleye ulaştırmak için çalışmalar sürdürmektedir. SMT Güvenlik Sistemleri’ de kurulduğu zamandan itibaren bilişim, teknoloji ve iletişim alanında ticari faaliyetler sürdürmektedir.

Hiç şüphesiz SMT Güvenlik Sistemleri’nin üretmiş olduğu ürünler; hayatın her evresinde hemen hemen kullanılmaktadır. İnsanların gereksinimleri başta olmak üzere, tüm işlerin yürütüldüğü bu şirket; insanların bütün sosyal aktivitelerini yapabilmelerini sağlayan ürünler yapmaktadır. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak artan rekabet ortamı sayesinde SMT Güvenlik Sistemi; kaliteli ve işlevi yüksek bilişim ve elektronik ürünler tasarlamaktadır, ayrıca profesyonel elemanlarını bünyelerinde barındırarak müşterilerinin memnuniyeti için seferber olmuşlardır. Bilişim ve teknoloji denilince akla ilk gelen “SMT Güvenlik” çok geniş ürün yelpazesine sahip markaları ve modeli yapmaktadır. Bilgisayar, elektrik, elektronik ve reklam alanlarında girişimci olan SMT Güvenlik Sistemleri, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevaplar üreterek, bakım, onarım ve elektronik alanında hizmetler vermektedir. SMT Güvenlik Sistemleri; birçok işletme ve şirket için ürün yapmakta ve çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak; turnikeli geçiş sistemleri, devriye tur sistemleri, parmak izi yardımcı üniteler, şifreli/kartlı standalone geçiş kontrol sistemleri, kapı tetik butonları  kartlar ve anahtarlıklar, güvenlik kamera sistemleri, dedektörler ve X-Ray cihazları, kartlı personel takip ve access kontrol sistemleri  verilebilir.

SMT Güvenlik Sistemleri; piyasa analizleri yaparak ve müşterilerinin memnuniyetini göz önünde tutarak ürünlerinin bakımını yapmaktadır. Elektronik ürünler de ve bilişimde kullanılan malzemelerin günümüz şartlarına uygun olmasına hassasiyet göstererek büyük bir özen ve titizlikle çalışmalar yapılır. Yenilikçi ve bitmek bilmeyen çalışma temposuyla hâlihazırda birçok teknolojik ürünün sorumluluğunu üstlenen bu işletme, ürünlerinin kalitesine ve kullanılırlığına çok güveniyor. SMT Güvenlik Sistemleri’nin üretmiş olduğu bilgisayar, elektrik, elektronik alanlarındaki ürünler daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. SMT Güvenlik Sistemleri; bünyesinde bulundurduğu; alanında uzman teknisyen kadrosu ile elektrik ve bilgisayar alanında kaliteyi yansıtmaktadır ve bu alanda ayrıcalıklı bir firma özelliği taşımaktadır. İnsanların hayat standartları düşünüldüğünde; her cebe uygun, makul miktarlardaki bütçeler kullanılarak sahip olunabilen ürünler; insanların hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Bireylerin telkinleri ve istekleri doğrultusunda; maddi açıdan düşük ve müşteri memnuniyetine önem veren SMT Güvenlik Sistemleri; uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı hizmet sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık bir vizyon ve misyonu benimser. Bu denli önemli olan ve işini çok ciddiye alan bu işletme; bulunduğu bölgedeki insanlar tarafından çokça tercih edilir, işine verdiği hassasiyet sayesinde çok başarılı olan bu kuruluş gün geçtikçe büyümekte ve saygın kuruluşlar listesine adını yazdırmaktadır.

            Her daim doğru ve radikal kararlar alan “SMT Güvenlik Sistemleri” muazzam işler ortaya koymaktadır. Üretmiş olduğu ürünlerde fiyat farkı gözetmeksizin, sadece müşterilerin istekleri ön planda tutularak kaliteli ve faydalı işler yapmaktadır. “SMT Güvenlik Sistemleri” çizgisini bozmadan, almış olduğu kararları büyük bir istikrarla uygulamaya koymaktadır. Soluksuz ve bitmek bilmeyen bir gayretin sonucu olarak ortaya çok iyi işler çıkmaktadır.