1962 yılında Türkiye de Makine imalatı ile başlayan ticari hayatımızın 50 yıllık tecrübesi ile üretimini yaptığımız Tansa markalı ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışında Tansa markası ile bulunan çok sayıda referansımız sayesinde kalitemizden ödün vermeden üretim kapasitemizi ve kaliteli personel istihdamını arttırarak turnike üretiminde Tansa Turnike adını dünya pazarına bir Türk markası olarak duyurmaktayız.

Tansa Turnike gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli geliştirmekte olup, deneyimli Ar-Ge departmanı ile müşteri taleplerini uygun fiyat ve kalitesiyle birleştirip en doğru çözümleri sunmayı bir görev olarak bilmektedir.

Ar-Ge departmanı turnike sektöründe yenilikçi projelerini Tübitak desteği ile sürdürmektedir. Tansa Turnike bünyesinde bulunan uzman teknik servis personeli ve mühendisleri müşterilerimize 7/24 destek vermekte,  hizmet kalitemizi en üst düzeyde sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

MİSYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun geçiş kontrol turnike sistemleri ürün ve hizmetlerini sunarak Türkiye güvenlik Pazarı’nın lideri ve global pazarın en büyük turnike üretim merkezi olmak.

VİZYON

Geçiş kontrol turnike sistemleri ürün ve hizmetlerinde Türkiye ve dünya Pazarın da lider odaklı şirket olmak.