Tenfei D 10 Proximity Kart Okuyucu

Arkadaşıma gönder

Tenfei D 10 Proximity Kart Okuyucu

Tenfei D 10 Proximity Kart Okuyucu

* Kartlı Şifreli Geçiş

* TURNİKE VE KAPI AÇMA

* YÜKSEK PERFORMANS,
* İDEAL ÇÖZÜM,

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

Yeni

* Kartlı Şifreli Geçiş

* TURNİKE VE KAPI AÇMA

* YÜKSEK PERFORMANS,
* İDEAL ÇÖZÜM,

30.000 kullanıcı kapasiteli Tenfei Ankara D 10 Proximity Kart Okuyucu, kartlı geçiş, tenfei kartlı geçiş, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Kartlı + şifreli geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 50.000 log kapasitesi vardır. 30.000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan Tenfei D 10 Proximity Kart Okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP iletişim portalı ile haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. USB bağlantısı yapılarak log bilgileri cihazdan alınabilir. Cihaz aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile panele bağlanabilmektedir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir cihaz 12 V ile çalışmaktadır.Bu özellikler ile Tenfei D 10 Proximity Kart Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.

Kart Kapasitesi : 30.000
Log Kapasitesi : 50.000
Kart : Proximity
İletişim Portalı : TCP / IP , USB ,Wiegand 26 Çıkış
Röle : Var
Zil : Var
Çalışma Hızı : Yüksek Hızda
Şifre : Var
Dil : Türkçe
Çalışma Voltajı :12 V DC

No customer comments for the moment.

Related Products