TANSA HIDDEN GATE LTOP - 401 TURNİKE

Arkadaşıma gönder

TANSA HIDDEN GATE LTOP - 401 TURNİKE

TANSA HIDDEN GATE LTOP - 401 TURNİKE

TANSA LTOP-401 HIDDEN GATE TURNİKE

Alıcı: :

* Zorunlu alan

İptal Veya 

Yeni

TANSA LTOP-401 HIDDEN GATE TURNİKE

Paslanmaz Çelik Okuyucu Ayağı

LTOP 401 Hızlı Geçiş Turnikeleri bankalar ve holdingler gibi lükslük ve prestijin ön plana çıktığı yerlerde, hızlı ve yoğun ziyaretçi-personel girişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. LTOP 401 Hızlı Geçiş Turnikelerinde mimar ve dekoratörlere çok değişik süper modeller yapabilme şansı verilmiştir. Ağaç, mermer, granitin yanında deri ve çeşitli ceviz, meşe, zeytin kaplamalar kullanılarak çok lüks çözümler ve kendilerine özel dekorasyonlar gerçekleştirilir.

LTOP 401 turnikeler bir koridor oluşturur. Bu koridorun ortasında camdan veya pleksiglastan geçişi engelleyen bir perde/kanat vardır. Ziyaretçi kartını okuttuğunda bu perde/kanat açılır. Ziyaretçi geçişi sırasında koridordaki sensör algılayıcılar kart okutan kişinin geçmesine izin verirken arkadan kartını okutmadan bir kişi daha geçmesi durumunda perdeyi aniden kapatır ve alarm çalar. Ancak ani kapatma esnasında insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder.

LTOP 401 de kanatlar doğrusal hareket ederek açılıp-kapanır. Bu modellerin üst kısımları paslanmaz çelik, mermer veya granit olabilir.İstenirse cilalı kaplamalı ağaç ta olabilir.Standart modellerimizde koridor yanları genellikle siyah pleksiglas veya paslanmaz çeliktir. Ayrıca LTOP 401 in koridor boylarını 2 metreye çıkartarak geçiş sistemi şu şekilde değiştirilebilir;
Kanatlar devamlı açıktır.Ancak kart okutmadan geçmek istendiğinde aniden kapanır. Bu sistem çok yoğun geçişler için idealdir. Ancak insanlar arada bir engel görmediğinden bilgisizlik yüzünden geçmek ister.Bu sebepten dolayı bu sistem firmanın kendi personeli için çok uygun olur ve kart okuma algılayıcılarının hızı kadar hızlı geçiş yapabilir.

Tüm mekanik aksamı ve elektromekanik kontrol sistemleri TANSA tesislerinde üretilmektedir.
 • Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır.
 • Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.
 • Yangın ve deprem gibi çok hızlı kaçış istenildiğinde opsiyonel olarak firmanın; Yangın veya deprem alarm sisteminden aldığı bir kontakla turnikenin kanatları yana kayar. Böylelikle serbest geçiş sağlanır. Aynı şekilde protokol geçişlerde bir düğmeye basılarak kanatlar yana açılır ve özel ziyaretçilerin serbest geçişi sağlanır.
 • Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir.
 • Sensör algılayıcıları sayesinde kaçak geçişlerde perdeyi kapatır ve alarm çalarak güvenliği ikaz eder. Ancak ani kapatma esnasında kaçakta olsa insana bir tehlike oluşturacaksa kanat kapanmaz ama alarm çalarak güvenliği ikaz eder.
 • Malzeme : 304 kalite paslanmaz (EN 10082-2Grade 1G/2G) üst tabla, Mermer üst tabla (opsiyonel),granit üst tabla (opsiyonel), ahşap üst tabla (opsiyonel)
 • Kanat : Yok
 • Mekanizma : Yok
 • Elektronik : Mikroişlemci kontrollü elektronik devre.
 • Fonksiyonlar : Mikroprossesör kontrol ile iki yönlü çalışma ve üst seviye sensörleri saniyede yan yana, ard arda ve tersten geçişleri algılama ve sesli / sessiz alarm. Hafıza özelliği saniyede geçiş esnasındaki izinleri hafızada tutarak bekleme olmadan çok hızlı giriş ve çıkış yapılmasını sağlar.
 • Güç Kaynağı : 110-230 VAC, 47-60 Hz.
 • Güç Tüketimi : 15W
 • Dahili Gerilim : Tüm iç gerilimler güvelik nedeniyle 24 Vdc olacak şekilde dizayn edilmiştir.
 • Güç Kesintisi : Elektrik kesintisinde speed gate isteğe göre açık veya kapalı duruma geçer. Acil durumdaspeed gate açık duruma geçer.
 • Çalışma Isısı : -10 / +70°C Taşıma ve depolama sıcaklığı -25 / +55°C
 • Hız : 60 Kişi/ dakika
 • Ağırlık : 50-150 cm
 • Güvenlik Seviyesi : Caydırıcı
Granit veya Mermer Üst Tabla 
Ahşap Üst Tabla
Kanat Led Işıklar
Uzaktan Kumanda Ünitesi
Paslanmaz Çelik Okuyucu Aparatı
Sayaç

No customer comments for the moment.

Değerlendirmenizi yazın

TANSA HIDDEN GATE LTOP - 401 TURNİKE

TANSA HIDDEN GATE LTOP - 401 TURNİKE

TANSA LTOP-401 HIDDEN GATE TURNİKE

Değerlendirmenizi yazın

Related Products

Yükle

LTOP-401 Ürün Broşürü

Tansa LTOP-401 Hızlı Geçiş Turnikesi Ürün Broşürü

Yükle (128.47k)

LTOP-401 Teknik Çizim

Tansa LTOP-401 Hızlı Geçiş Turnikesi Teknik Çizim

Yükle (19.46k)