Çalışanların işe geliş gidiş saatlerini kontrol etmek için ve izinlerin hesaplanarak ne kadar maaş alması gerektiğine dair takip yapılmaktadır. Bu takibi en sağlıklı şekilde yapmak için kurulan sistem ile işlemler çok kısa sürede yapılması sağlanmaktadır. Personel takip yapılması için her açıdan iş verimliliğine etkisi sayesinde iş düzeni sağlanması mümkün olmaktadır. 

 Personel Takip Sisteminin Faydaları

            Sistem sayesinde çalışanın çalışma saati ve hangi günler işe geldiğine dair puantaj çıkarmak daha kolay olmaktadır. Personel devam kontrol sistemi çalışanların kayıtlarını tutarken geçmişe dönük bilgileri de kolay bir şekilde erişim sunmaktadır. Pdks sayesinde daha düzenli bir raporlama yapmak mümkündür. Personel giriş çıkış takibi ile çalışanın fazla çalışmaları da tespit edilebilmektedir. Kısa sürede alınan icmal ile çalışanların performans değerleri gibi özellikleri de ortaya çıkarması oldukça faydalı bir durumdur. Bu raporların bilgisayar sistemine yansıtılması ile birlikte sağlıklı veri toplama da oluşmaktadır. Hata ihtimali bu sayede çok düşük seviyelere inmektedir. Bu tür faydaları ile hem çalışanlar arası dengeyi hem de firmanın çalışanlarını daha hızlı bir şekilde denetlemesi mümkün olmaktadır.

 Personel Devam Kontrol Sistemi Kullanımı

            Sistemin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi noktasında çalışanlara verilen kartlar veya parmak izi - yüz tanıma ile giriş ve çıkış yapılırken pdks makinesine okutulma sistemidir. Bu şekilde giriş saati ve çıkış saati görünmektedir. İşe geç kalmalar ya da erken çıkmaları görmesinin yanı sıra fazladan çalışmalarda doğru bir şekilde tespit kolaylığı sunacak olan bir sistemdir. Personel takip yazılımı hızlı bir şekilde kurmaktayız. Kurulum aşaması tamamlandıktan sonra gerekli bilgilerin yüklenimi tamamlayıp kullanıma hazır halde size sunmaktayız. Personel devam takip ile her zaman kontrol sağlamak mümkündür. Sistemin çalışma düzeyi ve kullanımı hakkında da detaylı bilgi kontrol edecek kişilere ayrıntılı bir şekilde anlatmaktayız.

            Sistem ile ilgili olarak oluşacak sorunlara da kısa süre içerisinde çözümler üretme noktasında etkin bir şekilde çalıştırma sürdürmekteyiz. Kurulan sistemin düzgün bir şekilde aktif edilmesi ve denemelerinin yapılarak hata riskini azaltarak teslim yapmaktayız. Aynı zamanda karşılıklı irtibat ve bilgi alışverişine dayalı olarak kurulumu tamamlamaktayız. Böylelikle kolay bir şekilde çalışma ortamı sağlanmış olmaktadır.