İşletmelerin, özellikle belli bir çaptan büyük olmaları durumunda en önemli ihtiyaçlarının başında şüphesi personel takibi gelmektedir. Bu kapsamda modern teknoloji de kullanılabilir ve  personel takip sistemleri sayesinde anlık takip yapılabilir. Tabii Dahua Acces tarafından sunulan ve SMT altyapısı ile güçlendirilen PDKS sistemleri işletmelere bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama imkanını mükemmel biçimde sunmaktadır.

İş kanununa göre personel takip işlemleri bir opsiyon olmayıp, esasında personelin giriş ve çıkış saatlerinin kontrolü kanunda emredilmiş bir husustur. Lakin gelişmiş teknolojileri yani PDKS ürünlerini kullanmaya başlamadan önce, personel takibini yazılı olarak yapmak oldukça zor olduğundan pratikte pek çok işletmede ve kamu kurumunda uygulanmayan bir yöntemdi. Günümüzde ise, özellikle geçiş kontrol sistemlerinin tam dijital ve hızlı bir şekilde işleyebiliyor olmasından ötürü kullanılmaları son derece kolaydır ve bunun yanında bir çok avantajı beraberinde getirmektedir.

Kuracağınız personel takip altyapısı ile sadece personelin mesai saatlerini kontrol etmekle kalmaz, hangi birimleri kullanıp, hangilerini kullanamayacaklarına, hangi saatlerde geçiş yapıp hangilerinde yapamayacağına karar verebilirsiniz. Yani pdks altyapısı sadece izleme yapmamakta, kısıtlamaları da mümkün kılmaktadır. Otopark, yemekhane, toplantı salonu ve benzeri tüm alanları personel özelinde kısıtlayabilir ve güvenlik seviyesini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Üstelik bunun için bir kez programlama yetecek ve sistem otomatik olarak tüm işlevlerini kusursuz biçimde sürdürecektir.

Firmamız her çapta ve nitelikte iş yeri için personel takip sistemleri kurabilmektedir. Kuracağımız pdks altyapısında tüm protokolleri kullanabilmekte ve ihtiyaçlara uygun çözümleri üretebilmekteyiz.