Geçiş kontrol sistemleri pek çok alt protokole sahiptir. Bu protokollerin bazıları ek aparatlar; örneğin kartlar gerektirirken, bazıları geçişi yapacak kişiyi tanımlayarak ek bir araca gereksinim duymaksızın geçişi temin eder. Firmamızın Ankara Dahua bayiliği kapsamında sizlere sunduğu, Dahua Access Kontrol protokollerinden olan Dahua yüz tanıma sistemi de ek araç gerektirmeyen ileri teknoloji ürünlerinden birisidir ve oldukça efektif biçimde özel güvenlik ihtiyacı gerektiren hassas geçitlerde dahi iler düzeyde güvenilirlikle hizmet vermektedir.

Yüz tanıma sistemleri uzun zamandır üzerinde çalışılmakta olan optik tarama unsurları kullanılarak mükemmel hale getirilmiş teknolojilerdir. İnsan yüzünün benzersiz özelliklerini daha önceden hafızasına kaydeden sistem, parmak izi ve retina taramasında olduğu gibi neredeyse sıfır hata ile geçiş imkanı sağlar.

Yüz tanıma sistemlerini sizlere Ankara Dahua bayiliğimiz kapsamında sunmaktayız. Yeni nesil stabil Dahua Access kontrol ürünlerinin yıldızlarından olan, Dahua yüz tanıma sistemine sahip geçiş kontrol ünitelerimizle ileri düzeyde güvenlik elde edebilir, bu sistemlere entegre edilebilecek ek protokollerle adeta bir kaleye sahip olabilirsiniz.

Dahua Access ürünleri sektörün önde gelen ürünleri arasında yer alır ve dünya güvenlik teknolojileri endüstrisinde en tutulan markalardandır. Hali hazırda, Dahua yüz tanıma sistemlerini de kapsayan geçiş kontrol üniteleri, sektörün en yüksek satış hacmine sahip konumdadır. Elbette Dahua Access kontrol ürünlerinin bu satış hacminin nedeni, uzun süre güvenle kullanılabilen ürünleri kullanıcılarına sunmasıdır. Firmamız Ankara Dahua bayiliği çerçevesinde tüm Dahua Access kontrol ürünlerinin satışını yapmakta ve sizlere kaliteyi en uygun koşullarda sunmaktadır.