Geçiş kontrolü, gelişen teknoloji ile birlikte emek yoğun halden, dijital bir boyuta evrilmiş durumdadır. Bu şartlar altında artık kartlarla veya anahtarlarla geçiş kontrolü gerçekleştirmek dahi demode olmuş ve Dahua Access kontrol ürünleri sayesinde pek çok farklı biçimde kontrol sağlamak mümkün hale gelmiştir.

Ankara Dahua bayisi olan firmamız müşterilerine birbirinden kaliteli ve kullanışlı Dahua Access Kontrol cihazlarını sunmaktadır. Parmak izi ile geçiş kontrolü, yüksek teknolojili bir çözüm olup, hata payı sıfıra yakındır ve aldatılabilmesi neredeyse imkansızdır.

Parmak izi okuyuculu geçiş kontrol sistemleri yedek geçiş altyapılarına sahip modelleri de içermektedir. Ankara Dahua bayiliği kapsamında satışını yaptığımız ürünler içerisinde yer alan Parmak izi okuyucu destekli Dahua Access kontrol ünitelerinin aynı zamanda şifre ve/veya kartla kontrol edilebilen çeşitleri de bulunmaktadır. İnternet altyapısı ile dünyanın herhangi bir yerinden izlenebilen ve kontrol edilebilen parmak izi okuyuculu geçiş kontrol sistemleri sayesinde hem yetki kontrolünü üst düzeyde tutabilir, hem de personel takibini kolayca yapabilirsiniz.

Firmamız Ankara Dahua bayiliği kapsamında pek çok ürünü müşterilerine sunmaktadır. Parmak izi oldukça yüksek güvenlikli bir tedbir olması sebebi ile Dahua Access kontrol ürünleri içerisinde yoğunlukla tercih edilen ürünler arasında yer alır ve parmak izinin her insanda faklı olmasından ötürü yanılma payı neredeyse yoktur.

Geçişlerin raporlanıp hafızaya alınabildiği, yedekleme desteği bulunan ve elektrik kesintilerinde geçişlerin devam etmesini sağlayan Dahua Access kontrol ürünlerine kolayca ulaşabilir, hızlı montaj ve sürekli teknik destek imkanlarından faydalanabilirsiniz.