SMT Personel Takip Sistemi

Temmuz 24, 2018 3506
SMT Personel Takip Sistemi

PDKS kısaltmasının anlamı Personel Devam Kontrol Sistemi ifadesinin kısaltılmış halidir. İşletmelerde, şantiyelerde, fabrikalarda firmaların çalışma politikalarına göre personelin normal mesai, fazla mesai, eksik çalışma gibi puantaj  parametrelerini hesaplayan otomasyon sistemine kısaca pdks adını veriyoruz. Bu otomasyon sisteminin ana elemanı pdks yazılımıdır. Yardımcı geçiş kontrol sistemi elemanları ise personel devam takip sistemi cihazları yani giriş-çıkış terminalleridir. Personel Devam Kontrol Sistemleri kullanım alanları ofislerden fabrikalara, otellerden hastanelere geniş bir yelpazeyi kapsar. 

Read more ...

SMT Yüz Tanıma Sistemleri

Temmuz 24, 2018 3568
SMT Yüz Tanıma Sistemleri

Giriş güvenliğinin önemli olduğu yerlerde kullanılan yüz tanıma sistemi son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. İnsan yüzünün belli kısımlarını analiz edip yüz tanıma programına gönderen yüz tanıma cihazı ile gerekli izinler verilir. Yüz tanıma sistemini her türlü kamu ve özel kurumları, Firmalar, Fabrikalar, İş Hanları, Ofisler, Depo, Özel Bölümler, Asansörler, Siteler, Plazalar ve Otellerde uygulayabilirsiniz.

Read more ...

SMT Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemleri

Temmuz 24, 2018 2578
SMT Parmak İzi Geçiş Kontrol Sistemleri

Biyometrik sistemler sınıfında en çok tercih edilen parmak izi geçiş kontrol sistemi, tüm takip yazılımları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Peki, bu sistemler tam olarak ne işe yarar ve nasıl çalışır? Parmak izi, parmağın uç kısımlarında meydana gelen izdir. Bu iz, her insanda farklı bir yapıya sahiptir. İnsanın biyografisine göre değişen parmak izleri, eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahip oldukları için parmak izi cihazlarının güvenliği %100’dür. Üstelik bu cihazları, tüm takip yazılımları ile birlikte de kullanabilirsiniz

Read more ...

Access Geçiş Kontrol Sistemleri

Temmuz 24, 2018 1340
Access Geçiş Kontrol Sistemleri

Teknolojik gelişim için kullanılan sistemler içerisinde  güvenlik sistemlerini de geliştirmiştir. Kişisel kullanım eşyaları ya da korunma gerektirecek bölgelerde kullanılan koruma yöntemleri bu cihazlar ile geliştirilmiştir. 

Read more ...

Otopark Kontrol Sistemleri

Temmuz 25, 2018 1364
Otopark Kontrol Sistemleri

Otoparklar için otomasyon sistemleri gelişen ve değişen kullanımlar için bir ihtiyaç olmaktadır. Otoparklara olan ihtiyaçlar arttıkça müşterilere daha iyi servis vermeleri için belirli otomasyon sistemleri kullanmaları önemlidir.

Read more ...

Turnike Sistemleri

Temmuz 25, 2018 1391
Turnike Sistemleri

Günümüz güvenlik sistemleri gün geçtikçe artmaktadır. Bir zorunluluk haline gelen güvenlik sistemleri içersin de birçok farklı güvenlik için kullanıma uygun ürün üretilmektedir. Üretilen ürünler belirlenen firmalar, binalar ya da güvenlik sistemi gerekli her alanda kullanım yeri bulabilmektedir.

Read more ...

SMT Geçiş Kontrol, Yemekhane, PDKS, Üye Takip, Öğrenci Takip Yazılımları

Temmuz 25, 2018 1302
SMT Geçiş Kontrol, Yemekhane, PDKS, Üye Takip, Öğrenci Takip Yazılımları

Günümüz firmaları içerisinde Access Günümüz firmaları içerisinde Access kontrol sistemi kullanılmaktadır. Kullanılan her şirket ya da firmanın kendi bünyesinde kullanım sebepleri bulunmaktadır kontrol sistemi kullanılmaktadır. Kullanılan her şirket ya da firmanın kendi bünyesinde kullanım sebepleri bulunmaktadır. Access kontrol sistemleri bünyesinde bulunan personel takip sistemi belirlenen birçok firmanın kullanım amacını oluşturmaktadır. Personel faaliyetlerinin firma ya da şirket içerisinde önemli yer tuttuğu sektörler bulunmaktadır. Personel takip sistemi ile firma ya da şirket belirledikleri hedeflere daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

Read more ...