Kategoriler

Haber bülteni

            

             İlk şirketimiz 2005 yılında kurulmuştur. Bilişim, Teknoloji ve İletişim alanında ticari faaliyetlerde bulunmak amacıyla oluşturulan bu girişim, daha sonra SMT Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. adını alacak yapılanmanın ilk adımı olmuştur.

            Personel Devam Kontrol Sistemi ile Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında bulunan SMT Güvenlik Sistemleri Türkiye ’de faaliyet göstermektedir. SMT Güvenlik Sistemleri geniş bayi portföyü olmak üzere tüm çalışanları ile Türkiye ve çevresinde geniş bir tüketici kitlesine hizmet vermektedir.

           SMT Güvenlik Sistemleri, odaklandığı elektronik güvenlik sistemleri başta olmak üzere, bilgisayar, elektrik, elektronik, reklam alanlarında girişimciliği ve öncülüğü ile öne çıkmakta paydaşları için artan oranda değer yaratan ürün ve hizmetler sunmaktadır. Gerçekleştirdiği ticari faaliyetlerde teknolojiyi, modern yönetim uygulamalarını etkin olarak kullanan SMT Güvenlik Sistemleri, kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek bir
uygulayıcısıdır.

            SMT Güvenlik Sistemleri ’nin misyonunu şeffaflık, kalite, dürüstlük, adil davranma, müşteri memnuniyeti, yenilikçilik, takım çalışması, liderlik, verimlilik ve gizlilik esasları oluşturmaktadır. Hedefimiz Elektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ile tercih edilen Türkiye’nin önde gelen faal bir elektronik marketi olmaktır.