Kategoriler

Haber bülteni

Güvenlik Kameraları

Bu Kategoride  83  Ürün Bulunmaktadır.

Altkategoriler

 • HD-SDI Kameralar

  High definition çözünürlükte oluşturulan görüntü, aynı analog sistemlerdeki gibi bir coaxial kabloyla aktarılmaktadır. HD-SDI Görüntülerde herhangi bir sıkıştırma olmadığı için frame kaybı ve görüntü kalitesinde bozulmalar olmadan mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz.

 • Box Kameralar

  Gözlenmek istenen alanın açı, aydınlatma seviyesine göre Renkli ya da Day/Night özellikte tercih edilebilen, CS lens tipi desteği ve değişik çözünürlükleriyle özellikle denetim amaçlı kullanımlarda en çok tercih edilen kameralar olma özelliklerini devam ettiriyor.

 • Dome Kameralar

  Adını kubbe yapısına benzerliğinden alan Dome kameralar değişik açı ve özelliklerde standart, yüksek çözünürlük, gece görüşlü,su geçirmez ve darbeye dayanıklı zengin çeşitliliğe sahip estetik ve dikkat çekmeyen yapılarından dolayı dünyada en çok üretilen kamera tipleri olarak bilinir.

 • Gece Görüşlü IR Kameralar

  Day/Nıght kameralar ile insan gözünün göremediği kızıl ötesi infrared ledli spotların bütünleşik sunulduğu IR kameralar aydınlatmanın yetersiz olduğu veya aydınlatma uygulanamayacak alanlarda iç ve dış ortamlarda gece görüşü sağlamak amacı ile değişik tip ve standartlarda tasarlanmıştır.

 • Speed Dome Kameralar

  Sizi güvenlik ve denetim seviyesinin yüksek önem taşıdığı uygulamalarda kimlik, plaka tespiti ve daha detaylı görüntü yakalamak için tasarlanmış hareket ve zoom özelliklerine sahip yüksek çözünürlüklü bu akıllı kameraların yeteneklerinden yararlanmaya davet ediyoruz.

 • Pinhole Kameralar

  Toplu iğne başlığı büyüklüğünde lens yapısı ve küçük ebatları ile farklı bir ürün grubu olan Pinhole kameralar, Smoke ve, PIR dedektör görünümleri ile de özellikle dikkat çekmesini istemediğiniz uygulamalar için ideal çözümlerdir.


Adet Ürün Göster

Adet Ürün Göster